Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

16742

„Summer Lacrosse Festival 2011” kausu izcīna Gatorade.
08.08.2011


5. un 6.augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā,  pirmo reizi Latvijas Lakrosa vēsturē norisinājās starptautisks Lakrosa festivāls, ar dalībniekiem no ASV, Kanādas, Polijas un Latvijas. Lakrosa festivāla galveno balvu ieguva titulētā Gatorade komanda no ASV.

Spēļu rezultāti:

Spēles par vietām pusfinālā un finālā:

Latvia United 1 : 3 Polijas izlase

Gatorade 13 : 2 Latvijas izlase

Latvijas izlase 9 : 1 Lavia United

Polijas izlase 1 : 15  Gatorade

Latvijas izlase 14 : 1 Polijas izlase

Gatorede 16 : 1 Latvia United

 

Pusfinālā un finālā:

Latvijas izlase 6 : 14 Gatorade

 Savukārt Latvia United vēlreiz satikās laukumā ar Polijas izlasi lai cīnītos par 3. vietu turnīrā un neskatoties uz zaudējumu priekšsacīkstēs pieveica Polijas izlasi.

Latvia United 6 : 3 Polijas izlase

Latvijas spēlētāju vidū rezultatīvākie bija Gatis Zeps (6 punkti), Ainārs Liekniņš un Edgars Tauters.

Turnīra rezultāti.

1.vieta – Gatorade (ASV)

2.vieta – Latvijas izlase

3.vieta – Latvia United

4.vieta – Polijas izlase

Festivāla atklāšanā piedalījās Kanādas vēstnieks Skots Heteringtons, Polijas vēstniecības 1. sekretārs Gregors Šopinskis, Kakrosa kluba Mītava presidents Aigars Grīnbergs un Jelgavas Sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis, kurš tad arī atklāja festivālu.

Par godu lakrosa festivālam Kanādas vēstnieks rīkoja pieņemšanu festivāla rīkotājiem un dalībniekiem viesnīcā Park Hotel Maritim.

 Atzinīgus vārdus un lielu pateicību Latvijas Lakrosa federācijai un Jelgavas pilsētai izteica Polijas un Gatorade spēlētāji. Teilors Smouks (Gatorade): “Mani, Irokēzu pēcteci, dziļi saviļņojis latviešu ieguldījums Lakrosa straujā attīstībā Latvijā un latviešu tik pat lielā šī sporta veida cieņa un mīlestība kā tā dzimtenē. Latviešu viesmīlība un festivāla kvalitāte ir labākais ko mēs (Gatorade) jeb kad esam pieredzējuši. Latvijā mums tika izklāts sarkanais paklājs”. Kails Millers (Gatorade, divkārtējs ASV čempions): ”Šajā skaistajā zemē dzīvo ļoti viesmīlīgi un laipni, atvērti  ļaudis. Festivāla organizētāju un Jelgavas pilsētas viesmīlība, visdažādāko sportu attīstība Latvijā, milzīgais entuziasms visā ko dara latvieši liecina tikai par vienu – šeit (Latvijā) dzīvo dižena nācija”. 

Šī vasaras festivāla laikā Jelgavas olimpiskajā centrā bija iespēja satikt Visas Latvijas lakrosa vīriešu un sieviešu komandu pārstāvjus, lai uzzinātu par iespējām trenēties lakrosā Liepājā, Saldū, Jelgavā, Valmierā un Rīgā.

Vasaras Lakrosa festivāla norisi atbalstīja „ Jelgavas domes, Kanādas vēstniecības, „Tērvetes Alus”, „Jelgavas tipogrāfija”, „Universitātes Vetfonds”, Zemgales olimpiskais centrs, telekompānija LNT un citi atbalstītāji.

Plašāka informācija pieejama www.llf.lv
      Atpakaļ

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Oktobris 2023 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031