Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

86109

„Druva Dynamite” uzvar un izcīna 10.titulu, 3.vietu nosargā „Mītava”
21.05.2018


26.maijā Druvas stadionā norisinājās sezonas pēdējais sabraukums, kurā, kā paredzēts, notika sīva spēkošanās par 3 .vietu kopvērtējumā. „Druva Dynamite” un „Archer Lacrosse” jau bija nodrošinājušas, attiecīgi, pirmo un otro vietu, kamēr  „Riga Griffins” un „Mītava” lakrosisti bija gatavi cīņai par bronzas medaļām. 

Klātienes cīņa gan izpalika, jo dienas pirmajā spēlē „Riga Griffins” tikās ar „Archer Lacrosse”. Grifiniem derēja tikai uzvara pamatlaikā un tad bija jācer, ka „Mītava” neiegūs punktus pret mājiniekiem. Neskatoties uz vairāku spēlētāju trūkumu, grifini netaisījās piekāpties un uz laukuma aizritēja līdzīga cīņa. „Riga Griffins” izmantoja pretinieku kļūdas aizsardzībā un sava vārtsarga lielisko spēli, lai turētu līdzi pretiniekam, ne reizi neļaujot tam iegūt lielāku pārsvaru par 2 vārtiem. 15 sekundes līdz spēles beigām, zaudējot ar vienu vārtu starpību, rīdzinieki aktīvi pacīnījās aiz pretinieku vārtiem, izmantoja to kļūdu piespēlē un līdz ar beigu signālu izlīdzināja spēles rezultāti – 13:13. Papildlaikam spēka gan nepietika un „Archer Lacrosse” guva 6 bezatbildes vārtus un uzvarēja spēlē ar 19:13.

Otrajā dienas spēlē tikās mājinieki, „Druva Dynamite”  lakrosisti, un „Mītava”, kuri, ņemot vērā pirmās spēles rezultātu, jau bija izcīnījuši bronzas godalgas. Zīmīgi, ka šī bija pēdējā spēle mājinieku komandai Latvijas čempionātā, un tieši šī spēle bija jāaizvada ar vecāko lakrosa klubu Latvijā. Mājinieki, par godu atvadu spēlei, bija uzaicinājuši tās sastāvā spēlēt visus spēlētājus, kas reiz pārstāvējuši klubu vietējos un ārzemju turnīros. Spēles sākums iesākās nervozi, jo viesi no Jelgavas netaisījās piekāpties desmitkārtējiem čempioniem un vairāk kā pusi no spēles laika atradās vadībā. Otrajā puslaikā Druvas spēlētāji savu uzlaboja metienu precizitāti, un, labi spēlējot vārtsargam, pārņēma vadību savās rokās. Puslaika  beigās jelgavnieki vairākas reizes kļūdījās piespēlēs un neizmantoja vairākumu, ļaujot visā spēlē uzvarēt „Druva Dynamite” lakrosistiem ar rezultātu 12:7, kuri šajā sezonā palika nepārspēti visās aizvadītajās spēlēs.

2017./2018. sezonas kopvērtējums

Vieta

Komanda

1.

Druva Dynamite

2.

Archer Lacrosse

3.

Mītava

4.

Riga Griffins

 

Beidzoties Latvijas čempionātam, spēlētāji aktīvi piedalīsies Latvijas izlases treniņos. Latvijas izlase gatavojas Pasaules čempionātam, kas no 11.-21.jūlijam norisināsies Netanjas pilsētā Izraēlā. Tajā piedalīsies 48 valstu izlases un mūsējie ir gatavi cīņai, lai iekļūtu labāko 15 komandu pulkā.

Izturību un veiksmi!


      Atpakaļ

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930