Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

31537

Noslēdzies Riga Lacrosse Open turnīrs
03.12.2012


 

Noslēdzies „RIGA LACROSSE OPEN”

Latvijas lakrosa turnīrā „RIGA LACROSSE OPEN” uzvaru svinēja LSPA/Lady Taxi sieviešu komandu grupā un LK Druvas Dynamite vīru grupā

Sestdien 1.decembrī norisinājās iekštelpu lakrosa turnīrs, kas tika organizēts ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Latvijas Lakrosa federācijas atbalstu.

Turnīrā sacentās 3 sieviešu un 6 vīriešu lakrosa klubi no Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Valmieras un Druvas.

Sieviešu grupā uzvaru izcīnīja LSPA/Lady Taxi komanda, bet pārējās  divas komandas ierindojās sekojošā secībā – otrajā vietā  SLK Rīga meitenes un trešajā vietā - LLU/ LK Mītava.

Vīriešu grupā komandas ierindojās šādā secībā:

1.       LK Druvas Dynamite

2.       LK Mītava

3.       Archer Lacrosse

4.       LK Libava

5.       LK RJTC

6.       LK Valmieras puikas

Jānis Stērninieks, LLF prezidents: „Liels paldies Rīgas Domei, kas līdzfinansēja pasākumu. Ceru, ka izdosies turnīru iedibināt kā tradīciju un nākamgad izdosies to noorganizēt jau starptautiskā mērogā.

Sacensībās bija gan intriga, gan cīņa, gan skaistas spēles. Beidzot arī puišu un meiteņu lakrosa spēlētājiem bija iespēja redzēt vienam otra spēles, kas Latvijas Lakrosa čempionātu ietvaros bieži nav iespējams. 

Vēlreiz liels paldies turnīra organizētājai Ievai Opoļskai, galvenajiem tiesnešiem - Edgaram Vasiļevskim un Ievai Spradzei, kā arī tiesnešiem - Jurijam Mozžerikovam, Gļebam Šupeņko, Laurai Šternai, Oļesjai Kordejonokai, Gintai Kravalei, Alisei Dūnei, paldies par aktīvu līdzdarbošanos Mārim Melderim un Dinam Baham.”

 

Jurģis Pučka LK Druvas Dynamite kapteinis: „Turnīrs bija labi organizēts, prieks, par lielo dalībnieku skaitu! Par savu komandu esmu lepns. Prieks par parādīto komandas raksturu pusfināla spēlē pret Archer Lacrosse, kad no 1:3 panācām izlīdzinājumu un tad divu vīru mazākumā spējām izcīnīt uzvaru pagarinājumā.”

Madara Duļevska LSPA/Lady Taxi komandas kapteine: „Es kā komandas kapteine ļoti lepojos ar savām komandas biedrenēm. Atmosfēra komandā bija vienreizēja un mēs pratām viena otru uzmundrināt, ja kaut kas nesanāca tā kā bija plānots.Bija jauki, ka bija ieradušās vīriešu komandas, kuras juta līdzi arī meiteņu komandām.
Domāju šī turnīra tradīcija ir jāturpina.
Vienīgais, lai varētu visu veiksmīgi un laicīgi uzsākt, nepieciešams no komandām lielāka atsaucība uz organizatoriskiem jautājumiem.
”

Kristīne Austere SLK Rīga komandas kapteine: „Turnīrs SLK Rīga komandai patika un deva ieskatu mūsu komandas jaunajām meitenēm par to, ko tad īsti nozīmē lakross. Komandas sniegums manā skatījumā bija labs un turnīrs lika izvirzīt jaunus mērķus.”

 

Turnīra rezultāti  vīriešiem / sievietēm

 

Turnīra foto:

https://plus.google.com/u/0/photos/115587857428995087147/albums/5817643251728591521

Turnīra video:

http://youtu.be/5ElQCfnQUeg  http://youtu.be/xjoPVafCR3Y  http://youtu.be/s3aS7OMjQBU

Informāciju sagatavoja:

Ieva Opoļska


      Atpakaļ

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Oktobris 2023 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031