Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

107099

Latvijas U-20 izlase zaudē apakšgrupas spēlēs Eiropas čempionātā
02.07.2019


Latvijas U20 vīriešu lakrosa izlase turpina dalību savās pirmajās starptautiskajās sacensībās. Eiropas čempionāta 4.dienā latvieši guva 8 vārtus, tomēr ar to bija par maz lai pārspētu Velsas izlasi – piedzīvots zaudējums papildlaikā ar 8:9.

Velsa tika uzskatīta par visvājāko pretinieku grupā (salīdzinot ar Angliju un Vāciju), tāpēc pamatoti varējām cerēt uz labvēlīgu iznākumu šajā spēlē.

Spēles sākums labāks gan padevās pretiniekiem, kuri spēja gūt 3 ātrus vārtus. Latvieši gan spēja atbildēt ar Miķeļa Eglīša precīzu raidījumu, tomēr minūti pēc tam Velsa atjaunoja 3 vārtu pārsvaru. Ceturtdaļai beidzoties, rezultāts bija 2:5. Sākoties otrajai ceturtdaļai, Latvijas izlase veica vārtsargu maiņu, vārtos stājoties Aleksandram Konradi. Spēlējot pacietīgāk aizsardzībā, latvieši spēja vairāk kontrolēt bumbu un neļaut velsiešiem turpināt iesākto ofensīvu. Latvieši uzbruka vairāk, tomēr otrajā ceturtdaļā vārtus neguva neviena no komandām. Trešās ceturtdaļas sākumā Latvijas izlase guva 2 ātrus vārtus, vēlreiz izceļoties Eglītim (mazākumā) un Kristam Baham. Spēle kļuva arvien līdzīgāka un Latvijas izlase, lielākoties, atradās velsiešu aizsardzības zonā. Ceturtdaļai beidzoties, rezultāts 4:6 Velsas labā. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Velsa guva ātrus vārtus, tomēr Eglītis atbildēja ar 2 precīziem metieniem. Komandas pamīšus apmainījās vārtu guvumiem, mūsējiem divreiz izceļoties Kristam Baham. Pēdējie Baha vārti panāca izlīdzinājumu 4 minūtes pirms spēles beigām – 8:8. Velsa centās izraut uzvaru, atrodoties vairākumā, bet allaž vārtos precīzi spēlēja Konradi. 

Papildlaikā labākas izdevības bija latviešiem, tomēr diskutabli tieneša lēmumi bumbu allaž atgrieza Velsas rīcībā. Īsi pēc tam Latvijas izlase nonāca mazākumā, noraidoties Zintim Kākulim. Velsieši vairākumu izmantoja, pārspējot Konradi no pašas vārtu priekšas. Spēles beigu rezultāts – 8:9. Eglītis guva 5 vārtus un atdeva 1 rezultatīvu piespēli, Baham 3 vārti. Par labāko mūsu izlasē tika atzīts vārtsargs Aleksandrs Konradi, kurš atvairīja 14 pretinieku metienus.

Šis bija Latvijas 3.zaudējums tikpat spēlēs, kas nozīmē, ka grupu turnīru Latvija noslēdz 4.vietā savā grupā. Nākamajā spēlē Latvija vēlreiz tiksies ar otras grupas vājāko komandu Poliju. Pārējie pretinieki tiks uzzināti vēlāk, kad savā starpā izspēlēs grupu 2.un 3.komandas. Latviešu turpinās cīņu par piekto vietu 8.komandu konkurencē.

 
LATVIJA - ANGLIJA 


LATVIJA - VĀCIJA 

 


LATVIJA - VELSA 

 
      Atpakaļ

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Oktobris 2023 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031