Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

85983

Latvijas lakrosa klubi atzīstami startē turnīrā Polijā
07.05.2018


Latvijas lakrosa klubi atzīstami startē turnīrā Polijā

Divi Latvijas lakrosa klubi - „Archer Lacrosse” un „Riga Griffins” – piedalījās Polijas pilsētā Vroclavā notiekošajā lakrosa turnīrā Silesia Cup 2018. „Archer Lacrosse” sastādīja konkurenci vīriešu komandu starpā, bet „Riga Griffins” startēja ar 3 komandām – vīriešu, sieviešu un jauniešu sacensībās.

Vīriešu turnīrs

„Archer Lacrosse” triumfēja turnīrā, uzvarot visās apakšgrupas spēlēs, kā arī pusfinālā un finālā. Grupu turnīrā tika uzvarētas komandas no Polijas, Austrijas, Vācijas, kā arī viena starptautiska mix komanda. Pusfinālā papildlaikā tika pieveikta Dānijas izlase, bet finālā arī mājinieki no Vroclavas.

„Riga Griffins” puiši arī uzvarēja savā grupā, pieveicot komandas no Polijas, Dānijas, kā arī vienu starptautisku mix  komandu. Turpinājums gan tik labs neizdevās, vispirms pusfinālā papildlaikā zaudējot mājiniekiem no Vroclavas, bet spēlē par 3.vietu – Dānijas izlasei. Kopvērtējumā ieņemot 4.vietu.

Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva Kristaps Lācis (labākais vārtsargs) un Gatis Zeps (vērtīgākais spēlētājs) no „Archer Lacrosse”, kā arī Kaspars Rudzinskis (labākais uzbrucējs) no „Riga Griffins”.

Kopvērtējums zemāk.

1

Archer Lacrosse

2

Kosynierzy Wrocław

3

Danish Lacrosse National Team

4

Riga Griffins

5

Vienna Monarchs

6

Gottingen Lacrosse

7

The Muppets International

8

AZS Legion Katowice

9

The Blue Devils

10

Grom Warszawa

Sieviešu turnīrs

„Riga Griffins” meitenes grupā uzvarēja visās 4 spēlēs, apspēlējot komandas no Polijas un Ungārijas, kas deva iespēju uzreiz nokļūt finālā. Finālā gan piedzīvots zaudējums pret komandu no Polijas un kopvērtējumā iegūta otrā vieta.

Kopvērtējums zemāk.

1

Poznań Hussars Ladies

2

Riga Griffins

3

Kosynierki Wrocław

4

Budapest Lacrosse

5

Polish Mix Team

Jauniešu turnīrs

Jauniešu konkurencē piedalījās 3 komandas no Polijas, Latvijas un Krievijas. Komandas izspēlēja 2 kārtas, katra ar katru izspēlējot 2 reizes. „Riga Griffins” jaunieši uzvarēja visās spēlēs un uzvarēja visā turnīrā kopumā.

Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva Krists Zālītis (labākais vārtsargs), Ralfs Ābols (labākais aizsargs), Renārs Audze (labākais uzbrucējs).

Kopvērtējums zemāk.

1

Riga Griffins Youth

2

Moscow Bulldogs Youth LC

3

Kosynierzy Juniorzy

 

Silesia Cup

Silesia Cup šogad norisinājās jau devīto reizi. Komandas un spēlētāji no Latvijas arī iepriekš piedalījušies šajā turnīrā. Pagājušajā gadā „Riga Griffins” ieguva otro vietu, bet 2015.gadā turnīrā uzvarēja „Druva Dynamite”.


      Atpakaļ

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930