Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

65615

Aizvadīts draudzības turnīrs "Scandinavian Cup 2016"
18.04.2016


Nedēļas nogalē Latvijas vīriešu lakrosa izlase Oslo notiekošajā triju valstu pārbaudes turnīrā izspēlēja divas spēles - pret Nīderlandes un Norvēģijas valstsvienībām.

Pirmajā spēlē Latvijas komanda tikās ar 2012. gada Eiropas čempionāta 4. vietās ieguvējiem - Nīderlandi. Spēles sākums izvērtās līdzvērtīgs un abas komandas apmainījās ar veiksmīgām epizodēm gan uzbrukumā, gan aizdardzībā. Kā pirmie vadībā izvirzījās Nīderlandes komanda. Pēc neilga laika Nīderlandei izdevās pārsvaru palielināt. Latvija spēja izveidot labas epizodes uzbrukumā un samazināt rezultāta starpību. Lai arī Nīderlanda atradās vadībā ilgu laiku, ejot puslaika pārtraukumā rezultāts bija neizšķirts 5:5. 

Otrajā puslaikā Latvijas izlases pieļāva vairākas kļūdas spēlējot aizsardzībā, kā arī sekoja ilgstoša spēle mazākumā, kas deva iespēju Nīderlandei veikt atrāvienu, gūstot vairākus vārtus. Spēles turpinājumā Latvijas komanda epizodiski izveidoja labas vārtu gūšanas iespējas, kuras atvairīja pretinieku vārtsargs. Latvijas lakrosa komandas pūliņi bija nepietiekami, lai spētu izmainīt spēles ritējumu un atskanot finālsvilpei, piedzīvots zaudējums ar 6:11.


Otrajā dienas spēlē Latvijas lakrosa izlase mērojās spēkiem ar mājniekiem - Norvēģijas lakrosa izlasi. Spēles sākums Latvijas komandai sanāca lēns un nepārliecinošs ko izmantoja Norvēģija. Pretinieki uzspieda savu spēles stilu un Latvija ilgstoši spēlēja aizsardzībā. Pirmā ceturtdaļa noslēgta ar rezultātu 0:3. Nākamajās divdesmit minūtēs spēle kļuva daudz līdzvērtīgākā un Latvija spēja atklāt arī savu rezultātu. Uzvarot otro ceturtdaļu, puslaikā rezultāts 4:7 par labu Norvēģijai. Otrajā puslaikā spēle turpināja būt līdzīga. Ar agresīvu spēli Latvijas komanda neļāva Norvēģiem iesākt vairākus uzbrukumus pēc kārtas, kas rezultējās arī vārtu guvumos. Norvēģi uz ielaistiem vārtiem pietiekami ātri atbildēja ar gūtiem vārtiem, lai neatdotu spēles iniciatīvu Latvijas komandai. Agresīvais spēles stils bija izšķirošais faktors, kas neļāva Norvēģiem izveidot lielu rezultāta starpību, bet līdzīgi kā pirmajā spēlē, arī pret Norvēģiju Latvijas komandai pietrūka pāris rezultatīvu uzbrukumu un spēlē piedzīvots zaudējums ar 9:11.

            Turnīra trešajā spēlē starp Norvēģijas un Nīderlandes lakrosa valstsvienībām, spēcīgāki izrādījās Norvēģijas lakrosa spēlētāji, svinot uzvaru ar rezultātu 7:5. Līdz ar to Norvēģijas komandai divas uzvaras, Nīderlandei - viena uzvara turnīra ietvaros.

            Aizvadot divas pārbaudes spēles, komanda un treneri labi saskatīja uzlabojumus vairākos spēles elementos pie kuriem daudz tiek strādāts treniņos, kā arī labi bija redzams pie kurām lietām vēl jāpiestrādā, lai komandas kopējais sniegums uzlabotos.

Komanda pateicas vietējiem skatītājiem par atbalstu spēļu laikā.


Komandas sastāvs pārbaudes turnīrā:

Vārtsargs: Arturs Udrasols

Aizsargi: Krišjānis Volfs, Jurģis Pučka, Toms Biders, Sergejs Ņikitjuks, Kaspars Siksna

Pussargi: Gints Gūtmanis, Gatis Zeps, Miks Stabulnieks, Ronalds Zaumanis, Rūdolfs Ozoliņš, Kārlis Trankalis, Aleksis Kerno

Uzbrucēji: Valts Dārznieks, Edgars Vasiļevskis, Kaspars Rudzinskis, Artūrs Krastiņš, Alvils Poots
      Atpakaļ

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930