Latviešu
 Latvijas Lakrosa Federācija / Jaunumi
Latvijas Lakrosa Federācija
Latvijas Lakrosa Federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV-1050
Latvija

info@llf.lv

2015./2016. gada čempioni – Druva Dynamite
Apskatīt komentārus (0)


05.06.2016


4. un 5. jūnijā Ventspilī norisinājās pēdējās 2015./2016. gada Latvijas vīriešu lakrosa čempionāta spēles. Katrai no čempionāta komandām bija atlikušas divas spēles. 

Sestdien, spēlē starp Archer Lacrosse nu LK RJTC komandas pirmajā ceturtdaļā uzbruka neprecīzi un pirmās divdesmit minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. RJTC lakrosa klubam šī spēle bija svarīga, jo iegūstot kaut punktu spēles izskaņā, tas nozīmētu labākas izredzes uz 3. vietu čempionāta kopvērtējumā. Par spīti RJTC pūliņiem Archer Lacrosse nākamajās divdesmit minūtēs neatstāja nekādas cerības un puslaikā devās ar pārsvaru 5:1.Spēles otrajā puslaikā ļoti labi darbojās abu komandu aizsardzības spelētāji. Katra no komandām ielaida tikai pa vieniem vārtiem un spēlei beidzoties Archer Lacrosse komanda svinēja uzvaru ar 6:2.

Otrajā sestdienas spēlē Druva Dynamite spēkojās ar Mītava/LLU komandu. Rezultātu ļoti ātri atklāja druvinieki, bet pirmās ceturtdaļas laikā vadībā paspēja pabūt arī Jelgavas lakrosa komanda. Līdz ceturtdaļas beigām gan Druva ņēma virsroku un uzvarēja ceturtdaļu ar 4:2. Nākamās divdesmit minūtes iniciatīva, rezultāta ziņā, piederēja Druva Dynamite komandai, kas rezultējās arī stabilā pārsvarā uz tablo. Spēles turpinājumā Druvas komanda neļāva jelgavniekiem daudz izpausties uzbrukumā, kamēr paši turpināja palielināt rezultāta pārsvaru. Rezultatīvā spēlē Druva Dynamite pārspēja Mītava/LLU komandu ar rezultātu 17:8.

Svētdienas pirmā spēle bija ļoti augstā vērtē, kur izšķīrās Latvijas čempionāta 3. vietas ieguvēju liktenis starp LK RJTC un Mītava/LLU komandām. Pirmie vadībā izvirzījās Mītavas lakrosisti, bet ceturtdaļas turpinājumā RJTC izlīdzināja spēli. Laukumā risinājās bezkompromisu cīņa abu komandu izpildījumā. Jau no otrās ceturtdaļas sākuma nedaudz veiksmīgāki bija tieši jelgavnieki, kuri spēja veikt nelielu atrāvienu un puslaika pārtraukumā devās atrodoties vadībā ar rezultātu 4:2. Trešo ceturtdaļu ar “otro elpu” aizvadīja RJTC komandas spēlētāji, kuri ne tikai atspēlējās, bet arī prata izvirzīties vadībā un pēc spēlētām sešdesmit minūtēm rezultāts uz tablo 6:5. Pēdējās divdesmit minūtes, sajutuši medaļu tuvumu, RJTC komanda neatstāja nekādas iespējas jelgavniekiem. Teicama spēle aizsardzībā, ielaižot tikai vienus vārtus kā arī ļoti labs sniegums uzbrukumā, gūstot piecus vārtus, ļava komandai izcīnīt uzvaru ar rezultātu 11:6. LK RJTC pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnīja medaļas Latvijas čempionāta ietvaros.

Sezonas pēdējā spēlē, jau vairākkārtējie Latvijas čempioni Druva Dynamite mērojās spēkiem ar Archer Lacrosse komandu. Druvas komanda savu “mājas darbu” jau bija izdarījuši pirms Ventspils sabraukuma un 1. vieta kopvērtējumā tika nodrošināta jau iepriekš. Kā arī Archer Lacrosse komandas pozīciju kopvērtējumā šī spēle neietekmēja. Tādejādi tika nodrošināta īsta raksturu cīņa uz laukuma. Spēli veiksmīgāk iesāka Archer Lacrosse komanda un pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 2:1. Otrajā ceturtdaļā Druvas komanda ātri izlīdzināja rezultātu un paši divreiz izvirzījās vadībā. Rīdzinieki spēja atbildēt un pēc spēlētām četrdesmit minūtēm spēle bija neizšķirta – 4:4. Sākot ar trešo ceturtdaļu sāka izpausties Druvas komandas pārsvars. Lēni, bet stabili Druvas komada spēja izveidot atrāvienu. Archer Lacrosse komandas pūliņi nenesa vēlamo rezultātu un pirms pēdējās ceturtdaļas Druvai jau divu vārtu pārsvars – 7:5. Spēles liktenis bija izšķirts jau pēc trešās ceturtdaļas un pēdējās divdesmit minūtēs Druva Dynamite palielināja atrāvienu. Uzvarot spēli ar 11:6, Druvas komanda ieguva Latvijas čempionu titulu sezonu aizvadot bez neviena zaudējuma.

Sezonas kopvērtējums:

  1. Druva Dynamite
  2. Archer Lacrosse
  3. LK RJTC
  4. Mītava/LLU

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAMūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930