EnglishLatviešu
 Latvijas Lakrosa federācija /
Latvijas Lakrosa federācija
Latvijas Lakrosa federācija
Marijas iela 8B,
Rīga,LV - 1050
Latvija

info@llf.lv

IEPRIEKŠĒJO GADU NOTIKUMI (2009-2010)

2010

   Uzvaru Mītavas Interkrosa turnīrā izcīna BJC Laimīte un SLK Rīga

11.12.2010.

  

Mītavas Interkrosa turnīra Vīriešu un Jaukto komandu grupā uzvar BJC Laimīte no Rīgas. Otro vietu ieguva mājnieku komanda „BOSS”, taču trešā vietā – komanda „TEIKSMA”. Sieviešu grupā uzvar SLK Rīga, otrā vieta – Mītavas Lakrosa klubam 1, bet trešā vieta – Liepājas 1 komandai.

 

Šī gada 11. decembrī Jelgavas 4. Vidusskolas sporta zālē notika "Mītavas  Interkrosa turnīrs 2010". Turnīrā piedalījās 5 komandas Vīriešu un Jaukto komandu grupā un 6 komandas atsevišķā Sieviešu grupā. Spēles bija ļoti interesantas. Puišu komandas izcēlās ar tehniskumu un ātrumu, meitenes ar azartu un neatlaidību.  Jāpiemin arī, ka pirmo reizi Latvijas Lakrosa federācijas rīkotajos interkrosa turnīros piedalās tik daudz komandu un pirmo reizi arī tika fiksēta spēlētāju rezultativitāte.

 

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs Vīriešu un Jaukto komandu grupā bija Jānis Tauriņš no komandas BJC Laimīte ar 17 gūtiem vārtiem, taču sieviešu grupā SLK Rīga spēlētāja Katrīna Kalniņa ar 16 rezultativitātes punktiem. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Oskars Lūsiņš, kas rezultativitātes ziņā no J. Tauriņa atpalika tikai par 1 punktu, taču parādīja ļoti labu sniegumu spēlē. Sieviešu grupas labākās spēlētājas titulu ieguva Svetlana Kaļistratova no Liepājas, kā labākā debitante un savas komandas rezultatīvākā spēlētāja.  Labāka vārtu sargu titulu izcīnīja talantīgais Jēkābs Žuravļovs no Mazsalacas vidusskolas.


Vietu izkārtojums
Vīriešu un jaukto komandu grupā

1. BJC Laimīte (Rīga)
2. BOSS (Jelgava)
3. Teiksma (Rīga)
4. Rīgas Jauno tehniķu centrs
5. Mazsalacas vidusskola

 

Sieviešu grupā

1. SLK Rīga

2. MLK 1

3. Liepāja 1

4. Liepāja 2

5. Liepāja 3

6. MLK 2

Rezultāti


Druvas Rudens kausu interkrosā izcīna "Rīgas Jauno tehniķu centrs/ BJC Laimīte"

13.11.2010.

    

      Druvas Rudens kausu interkrosā izcīna apvienotā komanda "Rīgas Jauno tehniķu centrs/ BJC Laimīte”. Otrajā vietā ierindojās „BJC Laimīte”, taču trešā vieta – Druvas komandai.

      Šī gada 13. novembrī Saldus novada Saldus pagasta Druvas Sporta namā notika "Druvas Rudens kauss interkrosā 2010". Turnīrā piedalījās tikai 4 komandas, tas skaidrojams ar to, ka 13. novembris bija darba diena. Spēles bija ļoti aizraujošas un notikumi turnīrā kārtējo reizi bija neparedzami. Pēdējā spēle izšķīra, kura no komandām ierindosies attiecīgajās vietās.

      Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Tauriņš (BJC Laimīte). Taču labākā vārtu sarga titulu izcīnīja Krists Mārtinsons (Druva).

Vietu izkārtojums
1. Rīgas Jauno tehniķu centrs/ BJC Laimīte
2. BJC Laimīte
3. Druva
4. Mangalis (Druva)

Rezultāti


Mītavas Pavasara Kausu interkrosā izcīna komanda "Ultra Megatrons"

10.04.2010

      Mītavas Pavasara Kausu interkrosā izcīna komanda "Ultra Megatrons" no Jelgavas raj. Otrajā vietā ierindojās Liepājnieki, taču trešā vieta - Rīgas Jauno Tehniķu centram. Bērnu grupā pirmo vietu ieguva komanda "Lielais zilais" no Jelgavas raj. Aizupes pamatskolas.

      Šī gada 10. aprīlī Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta namā Jelgavā noslēdzās "Mītavas Pavasara kauss interkrosā 2010". Turnīrā piedalījās 8 komandas jauniešu grupā un 2 komandas bērnu grupā. Spēles bija aizraujošas un notikumi turnīrā bija neparedzami. Pat līdz fināla spēles pēdējām minūtēm nebija zināmi uzvarētāji.

      Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Ģirts Sproģis (Ultra Megatrons), bet labākā spēlētāja - Līga Kaļva (Rīgas Jauno tehniķu centrs). Taču labākā vārtu sarga titulu izcīnīja Gints Grasis (Liepāja).

Vietu izkārtojums
1. Ultra Megatrons (Jelgavas raj.)
2. Liepāja
3. Rīgas Jauno tehniķu centrs
4. BJC Laimīte 2 (Rīga)
5. BJC Laimīte 1 (Rīga)
6. Mītavas Lakrosa klubs 2 (Jelgava)
7. Mītavas Lakrosa klubs 1 (Jelgava)
8. Jelgavas Valsts ģimnāzija

Bērnu grupas vietu izkārtojums
1. Lielais Zilais (Aizupes pamatskola)
2. Ķirbīši (Aizupes pamatskola)

Rezultāti


 "Druvas Pavasara kausu interkrosā 2010" iegūst Jelgavas komanda

13.03.2010

    Turnīru „Druvas Pavasara kauss interkrosā 2010” uzvar Jelgavas Interkrosa komanda, otrā vietu ieguva BJC Laimīte no Rīgas, taču trešajā vietā ierindojas Rīgas Jauno Tehniķu centra 1. Komanda. Bērnu grupā uzvar Mazais Druvas Dinamīts.

   Šī gada 13. martā Saldus novada Saldus pagasta Druvas Sporta nama telpās notika "Druvas Pavasara kauss interkrosā 2010". Bija ieradušās spēlētāji no visas Latvijas. Turnīram bija pietekušās 6 komandas jauniešu grupā un 3 komandas bērnu grupā.
Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Raitis Liepa (Jelgavas komanda), bet labākā spēlētāja - Sintija Zeiliša (Rīgas Jauno tehniķu centrs 2). Labākais jaunais spēlētājs - Emīls Kravinckis (Mazais Dinamīts no Druvas), labākā jaunā spēlētāja - Jūlija Pavlovska (Lielais Zaļais no Aizupes pamatskolas). Taču labākā vārtu sarga titulu izcīnija Sandis Liekniņš, kurš spēlēja vairākās komandās.

Vietu izkārtojums
1. Jelgava
2. BJC Laimīte (Rīga)
3. Rīgas Jauno tehniķu centrs 1
4. Big Red (Liepāja)
5. Rīgas Jauno tehniķu centrs 2
6. Mazsalaca

Bērnu grupas vietu izkārtojums
1. Mazais Dinamīts (Druva)
2. Lielais Zaļais (Aizupes pamatskola)
3. Ķirbīši (Aizupes pamatskola)

Rezultāti


"Mazsalacas kausu interkrosā 2010" izcīna Panteras 

08.02.2010.

      Turnīru „Mazsalacas kauss interkrosā 2010” uzvar komanda "Panteras" no Mazsalacas, otro vietu ieguva Rīgas Jauno tehniķu centrs, taču trešajā vietā ierindojas komanda "Minči" no Mazsalacas.

      Šī gada 6. februārī Mazsalacas vidusskolas Sporta zālē notika "Mazsalacas kauss interkrosā 2010". Bija ieradušies spēlētāji no Rīgas un Mazsalacas. Turnīrā piedalījās 5 komandas.

Vietu izkārtojums
1. Panteras (Mazsalaca)
2. Rīgas Jauno Tehniķu centrs
3. Minči (Mazsalaca)
4. Dinamo - Juniori (Mazsalaca)
5. Seniori (Rīga)

Rezultāti


2009


"RJTC kausu interkrosā 2009" uzvar Rīgas Jauno Tehniķu centrs

21.11.2009. 

 


 "MĪTAVAS KAUSU INTERKROSĀ 2009" izcīna LK Rīga

 04.04.2009.

      2009. gada 4. aprīlī Jelgavas Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta Namā, Raiņa ielā 1, notika Latvijas Lakrosa federācijas un Mītavas lakrosa kluba rīkotais interkrosa turnīrs „Mītavas Kauss interkrosā 2009”. Turnīrā piedalījās piecas komandas, divas no Mazsalacas – „Panteras” un „Ir, Ir, Nav, Nav!”, divas no Rīgas – „Lakrosa klubs Rīga” un „Rīgas Jauno tehniķu centrs” un viena komanda no Jelgavas – „Mītavas Lakrosa klubs”. Spēlēs spriedze saglabājās visu laiku gan grupas spēlēs, gan arī finālā. Pēdējās grupas spēlēs tikai noskaidrojās, kuras trīs komandas tiek finālā. Galu galā pēc grūtas cīņas zelta medaļas un uzvaru turnīrā izcīnīja „Lakrosa klubs Rīga”, sudraba medaļas un otro vietu ieguva „Mītavas Lakrosa klubs”, bet trešo vietu un bronzas medaļas ieguva „Rīgas Jauno tehniķu centrs”!

 "Mītavas Kauss interkrosā 2009" vietu izkārtojums:
1. Lakrosa klubs Rīga
2. Mītavas Lakrosa klubs (Jelgava)
3. Rīgas Jauno tehniķu centrs
4. Panteras (Mazsalaca)
5. Ir, ir, nav, nav! (Mazsalaca)


"RŪJIENAS KAUSS INTERKROSĀ 2009"

31.01.2009.

      2009. gada 31. janvārī Rūjienas vidusskolas sporta zālē notika pirmais Latvijas Lakrosa federācijas rīkotais interkrosa turnīrs – „Rūjienas kauss interkrosā 2009”. Pirmoreiz Latvijas pastāvēšanas vēsturē interkrosa turnīrā piedalījās tik daudz dalībnieku no visas Latvijas. Visi dalībnieki tika salozēti sešās komandās, lai būtu aptuveni vienāds spēku samērs. Kopā notika 18 spēles, no tām - 15 grupas un 3 spēles par vietām. Visās šajās spēlēs vārtos stāvēja divi vārtu sargi – Gatis Vītols un Sandis Liekniņš.
Par labākajiem jaunajiem spēlētājiem tika atzīti un kausus saņēma - Kaspars Spricis (Mazsalaca) un Konstance Lubaua (Mazsalaca).

„Rūjienas kauss interkrosā 2009” vietu izkārtojums:
1. Trakie iesācēji
2. Iesācēji
3. Bratislava
4. Trešie
5. Laimīte
6. Ezītis miglā

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Jūnijs 2022 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930