EnglishLatviešu
 Latvijas Lakrosa federācija / Sponsoriem
Latvijas Lakrosa federācija
·  Iespēja atbalstīt
Latvijas Lakrosa federācija
Hāpsalas iela 1-k1, 42,
Rīga,LV - 1005
Latvija

info@llf.lvSponsoriem

LLF ir sabiedriskā labuma organizācija, tādējādi sponsoriem ir iespējams saņemt nodokļu atlaides likumdošanā paredzētajā kārtībā.

Jūsu atbalsts ir nepieciešams, lai izlasei, tiesnešiem un asistentiem nodrošinātu atbilstošus treniņa apstākļus, nakšņošanu, ēdināšanu, inventāru un medicīniskos materiālus. Vienlaikus Jūsu ziedojums palīdzētu arī Latvijas lakrosa attīstībai un jaunu komandu izveidē Latvijas reģionos.

Pateicamies par Jūsu atbalstu!

LLF_sadarbibas piedavajums.pdf 

 

Ziedotājiem

Biedrības - "Latvijas Lakrosa federācija" mērķis: attīstīt, pilnveidot un reklamēt lakrosu kā sporta veidu Latvijā. Vadīt Latvijas lakrosa integrāciju starptautiskajā sporta kustībā.

Uzdevumi:

• organizēt visa vecuma lakrosa sacensības Latvijā;

• pārstāvēt Latvijas lakrosa intereses starptautiskajās sporta organizācijās;

• organizēt Latvijas nacionālo izlašu un klubu līdzdalību starptautiskajās lakrosa sacensībās;

• organizēt lakrosa treneru un tiesnešu sagatavošanu.

 

Latvijas Lakrosa federācija ir:

 

· starptautiskās lakrosa federācijas (FIL) biedrs;

· Eiropas Lakrosa federācijas (ELF) biedrs;

· Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) biedrs;

· Latvijas Komandu Sporta spēļu asociācijas (LKSSA) biedrs.

 

Latvijas Lakrosa federācijai ir  sabiedriskā labuma statuss

 

Atbalsti "Latvijas Lakrosa federāciju", pārskaitot ziedojumu uz bankas kontu:

Konta Nr. – LV50HABA0551011728066

Banka - AS Swedbank

Ziedojuma mērķis: Ziedojums Latvijas Lakrosa federācijai
Sporta Biedrība "Latvijas Lakrosa federācija”
Reģistrācijas numurs: LV50HABA0551011728066

Nodokļu atlaides ziedotājiem!

Fiziskām personām - privātpersonām, ziedojot biedrībai „Latvijas Lakrosa federācija", pirms ienākuma aplikšanas ar nodokli no gada apliekamo ienākuma apjoma tiek atskaitītas ziedojumu summas, kas nedrīkst pārsniegt 20% no ienākuma lieluma. Kārtību, kā fiziskām personām no valsts saņemt nodokļu atlaides, nosaka likums "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli".

Juridiskām personām - ziedojot biedrībai „Latvijas Lakrosa federācija", juridiskām personām ienākuma nodokli samazina par 85% no ziedotās summas, bet kopējā atlaide nedrīkst pārsniegt 20% no nodokļa kopējās summas. Kārtību, kā juridiskām personām no valsts saņemt nodokļu atlaides, nosaka likums "Par uzņēmumu ienākumu nodokli".


Kā saņemt nodokļu atlaides?

Fiziskām personām - ja šajā gadā ziedojat biedrībai „Latvijas Lakrosa federācija", tad nākamajā gadā, Valsts Ieņēmumu Dienestā iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, jānorāda "Attaisnotie izdevumi (ziedojumi un dāvinājumi)", uzrādot tikai 20% no apliekamā ienākuma, kas minēts deklarācijā. Deklarācijai pievieno apliecinājumu - organizācijas ienākumu orderis (ja ziedo skaidrā naudā) vai izdrukāts, apstiprināts bankas maksājuma uzdevums (ja iemaksā naudu ar bankas pārskaitījumu), kurā skaidri norādīts pārskaitījuma mērķis („Ziedojums biedrībai Latvijas Lakrosa federācija").
Par nodokļu atlaižu saņemšanu fiziskai personai vairāk informācijas atradīsi 
šeit!
Par gada ienākumu deklarāciju fiziskai personai vairāk informācijas atradīsi šeit!
Juridiskām personām - ja šajā gadā ziedojat biedrībai „Latvijas Lakrosa federācija", tad nākamajā gadā, Valsts Ieņēmumu Dienestā iesniedzot Uzņēmuma ienākuma nodokļa taksācijas gada deklarāciju, pēc likuma "Par uzņēmumu ienākumu nodokli" noteikumiem, jānorāda „Nodokļa atlaides". Deklarācijai jāpievieno apliecinājums - organizācijas ienākumu orderis (ja ziedo skaidrā naudā) vai izdrukāts, apstiprināts bankas maksājuma uzdevums (ja iemaksā naudu ar bankas pārskaitījumu), kurā skaidri norādīts pārskaitījuma mērķis („Ziedojums Latvijas Lakrosa federācijai").
Par nodokļu atlaižu saņemšanu un gada deklarāciju juridiskai personai vairāk informācijas atradīsi 
šeit!

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 9.pantu, ja personas (ziedotāja) ziedojums vienai sabiedriskā labuma organizācijai pārsniedz 10 minimālās mēneša darba algas vai ziedojumu kopsumma kalendārajā gadā pārsniedz 10 minimālās mēneša darba algas, tad ir jāslēdz rakstveida ziedojuma līgums, lai ziedotājs būtu tiesīgs izmantot nodokļa atvieglojumus. Minimālā mēneša darba alga šā likuma izpratnē ir minimālās mēneša darba algas apmērs, kāds bija noteikts attiecīgā kalendārā gada 1.janvārī. Ziedojuma līgums kopā ar maksājuma apliecinājumu dod iespēju ziedotājam saņemt attiecīgās nodokļa atlaides no ziedotās summas.

 

 

Mūs atbalsta:

 

 

 


 

Lakrosa notikumu kalendārs

 
<< Maijs 2018 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031